FONL: Stanje na vrhu nepromijenjeno!

I nakon 12. kola forske nogometne lige stanje na vrhu tablice je nepromijenjeno, Varbonj je na svom terenu u subotu pobijedio Jelsu rezultatom 3:0 i time povećao prednost nad pratiteljima. SOŠK je minimalnom pobjedom nad posljednje plasiranom Vatrom 1:0 zadržao korak za vodećom momčadi. U subotu su još igrali i Sloga s Vrisnikom....Uspješnija je bila Sloga i pobijedila 4:2, golovima Marija Mistrića (2) i Luke Tudora (2).
Priliku za približiti se vodećoj ekipi danas je u Sućurju propustila Levanda odigravši neriješeno protiv Mladosti 1:1.
Prvenstvo se nastavlja vikend poslije blagdana Uskrsa utakmicama 13. kola, a izdvajamo derbi susret između Levande i Varbanja u Hvaru. Trećeplasirana i vodeća momčad lige dosadašnjim rezultatima obećavaju neizvjesnu i dobru nogometnu utakmicu.

Varbonj -Jelsa 3:0

SOŠK - Vatra 1:0

Sloga - Vrisnik 4:1

Mladost - Levanda 1:1

 

1.VARBONJ..........11.........7-4-0.......24-5......25

2.SOŠK...............12.........7-2-3.......25-16....23

3.LEVANDA..........12.........7-1-4.......31-22....22

4.JADRAN............11.........5-3-3.......28-19....18

5.JELSA...............12.........5-2-5.......23-26....17

6.SLOGA..............12.........4-3-5.......24-25....15

7.VRISNIK...........11..........4-0-7......15-26....12

8.MLADOST..........12.........2-3-7.......16-29.....9

9.VATRA..............11.........2-0-9.......11-29.....6

13.kolo:

VATRA - SLOGA

VRISNIK - MLADOST

LEVANDA- VARBONJ

JELSA - JADRAN

 

Za OH: Igor Dužević - Bubli

Galerija

Nazad na vijesti

Anketa

VIRTUAL TOUR HVAR